Renault Kadjar
1.2 TCe 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|Carplay|6 Bak|131pk|LM velgen|Apk tot 09-2026
Direct kopen, basisprijs: € 9.943,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.943,-
LEASEPRIJS: € 163,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.988,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Kadjar |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TCe 1e Eigenaar|Navi|Clima|Cruise|Carplay|6 Bak|131pk|LM velgen|Apk tot 09-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 maart 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 76.692 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.943,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-802-XD |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 572 kg |
| Gewicht: | 1.281 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.853 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- audioinstallatie met CD-speler
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Interieur & Comfort
- airco
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- 5 Zitplaatsen
- 6 Bak
- 96kw-131pk
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Armsteun Voor
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- Climate control
- Cruise control
- Cruise Control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lichtmetalen velgen 16”
- Navigatie
- Onderhoudsboekjes
- RDW-leges
- Weinig KM